Saint Croix Preparatory Academy Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
16.85 | SB | Grace Barker | 38th | Prelims H4 | Complete Results |
17.49 | SB | Alexis Pugh | 40th | Prelims H3 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
28.65 | SB | Linnea Soli | 18th | Prelims H6 | Complete Results |
28.65 | Linnea Soli | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
34.32 | SB | Mae Hovland | 42nd | Prelims H4 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:02.35 | SB | Carly Scheuerman | 5th | Finals H1 | Complete Results |
1:02.72 | Carly Scheuerman | 6th | Prelims H5 | Complete Results | |
1:14.17 | SB | Agathe Barberin | 34th | Prelims H3 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:20.34 | SB | Taylor Lather | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
2:22.46 | Taylor Lather | 3rd | Prelims H1 | Complete Results | |
2:41.32 | Olivia Witt | 18th | Prelims H3 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:18.89 | SB | Taylor Lather | 4th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
14:16.45 | Kathleen Klinzing | 22nd | Finals H1 | Complete Results | |
15:29.26 | Elena Olson | 28th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
20.57 | SB | Annica Hill | 22nd | Prelims H1 | Complete Results |
26.20 | SB | Rachel Brutger | 28th | Prelims H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
52.40 | SB | Amy Eckberg | 10th | Finals H1 | Complete Results |
54.89 | Amy Eckberg | 11th | Prelims H2 | Complete Results | |
55.58 | SB | Gabrielle Douglass | 14th | Finals H1 | Complete Results |
56.57 | Gabrielle Douglass | 14th | Prelims H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
1:01.87 | SB | Relay Team | 18th | Prelims H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:52.45 | SB | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results |
1:54.95 | Relay Team | 7th | Prelims H2 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:13.49 | SB | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
4:22.10 | Relay Team | 6th | Prelims H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-4 | SB | Olivia Witt | 13th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
13-4.25 | SB | Linnea Soli | 26th | Finals H1 | Complete Results |
11-7.5 | SB | Abigail Andreini | 31st | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
50-1 | SB | Nele Hansen | 26th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
20-3.25 | Nele Hansen | 24th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.89 | SB | Ben Lee | 18th | Prelims H4 | Complete Results |
11.89 | Ben Lee | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
12.80 | SB | Jacob Grubisch | 31st | Prelims H2 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
23.34 | SB | Logan Weiss | 7th | Prelims H3 | Complete Results |
23.34 | Logan Weiss | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
23.44 | SB | Kemal Munn | 11th | Prelims H4 | Complete Results |
23.44 | Kemal Munn | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
57.05 | SB | Sam Richardson | 22nd | Prelims H5 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:02.02 | SB | Michael Gutierrez | 5th | Finals H1 | Complete Results |
2:03.35 | Michael Gutierrez | 9th | Prelims H1 | Complete Results | |
2:05.78 | SB | Ian Bramstedt | 9th | Finals H1 | Complete Results |
2:07.32 | Ian Bramstedt | 12th | Prelims H3 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:41.16 | SB | Michael Gutierrez | 10th | Finals H1 | Complete Results |
4:44.80 | SB | Ian Bramstedt | 11th | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
18.14 | SB | Austin Have | 8th | Finals H1 | Complete Results |
19.26 | Austin Have | 14th | Prelims H2 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
43.50 | SB | Austin Have | 6th | Finals H1 | Complete Results |
43.71 | Austin Have | 7th | Prelims H3 | Complete Results | |
57.69 | SB | Ben Jorgenson | 22nd | Prelims H2 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
49.08 | Relay Team | 13th | Prelims H2 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:34.79 | SB | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results |
1:35.43 | Relay Team | 8th | Prelims H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:40.14 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results |
3:40.25 | Relay Team | 3rd | Prelims H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:39.93 | SB | Relay Team | 13th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
19-5 | SB | Ben Lee | 12th | Finals H1 | Complete Results |
19-0.75 | SB | Logan Weiss | 17th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
37-2.25 | SB | Sam Richardson | 14th | Finals H1 | Complete Results |
30-5.75 | SB | Tanner Nerison | 25th | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
85-6 | SB | Sean Jacobson | 25th | Finals H1 | Complete Results |
72-8 | Jacob Hoppe | 36th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
38-5 | SB | Evan Smith | 13th | Finals H1 | Complete Results |
35-9.5 | SB | Jacob Hoppe | 21st | Finals H1 | Complete Results |